Trzy kluby ukarany za zachowanie kibiców

sports news

Trzy kluby z LOTTO Ekstraklasy Arka Gdynia, Legia Warszawa i Lechia Gdańsk zostały ukarane przez Komisję Ligi za zachowanie swoich kibiców podczas spotkań 27, 28 i 29. kolejki – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek.

Wszystkie kluby będą musiały zapłacić kary finansowe od 10 do 60 tysięcy złotych.

Arka Gdynia została ukarany za zachowanie fanów w dwóch spotkaniach ze Śląskiem Wrocław i Lechią Gdańsk. Klub z Trójmiasta musi zapłacić 60 tysięcy złotych, a dodatkowo nałożono na niego zakaz wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na dwa mecze w Ekstraklasie.

Legia Warszawa zapłaci natomiast 15 tysięcy złotych za zachowanie kibiców podczas meczu z Jagiellonią Białystok.

Natomiast Lech Poznań zapłaci 10 tysięcy złotych kary, co jest efektem zachowanie fanów w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Gdańsk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.