Tuchel: Gra w osłabieniu przeciwko Lille była dla nas zbyt trudna

sports news

Paris Saint-Germain nie zdołał zapewnić sobie tytułu mistrza Francji, bo przegrał na wyjeździe z Lille OSC aż 1:5. Thomas Tuchel, trener drużyny ze stolicy, powiedział, że jego zespół nie miał szans na pozytywni wynik, po tym, jak czerwoną kartkę otrzymał w 36. minucie Juan Bernat.

– Rozegraliśmy świetną pierwszą połowę. Niestety jednego gola strzeliło Lille, a my trzy, jednak przy dwóch z nich był spalony – powiedział Tuchel w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

– Po czerwonej kartce grało nam się jeszcze trudniej. Brakowało nam w tym spotkaniu zbyt wielu zawodników. Niektórzy niewiele trenowali z drużyną a musieli zagrać – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– To jest niemożliwe, abyśmy w każdym meczu grali tak jak chcemy. Ten zespół i tak zrobił wiele świetnych rzeczy w tym sezonie, choć miał trudne do tego warunki. W tym meczu przekonaliśmy jakie to jest ciężkie. Mogliśmy wygrać, gdybyśmy grali w 11, ale nie w 10, zwłaszcza przeciwko Lille. Należą im się za to gratulacje – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.