Tułacz: To nie my jesteśmy faworytem

sports news

Trener Puszczy Niepołomice Tomasz Tułacz stara się zachować spokój przed ostatnim spotkaniem ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Miedzią Legnicą.

– Dwa sezony temu byliśmy innym zespołem. Graliśmy w drugiej lidze, mieliśmy mniej doświadczenia. Dodatkowo wówczas awansowaliśmy po dwóch remisach. Teraz do walki o półfinał przystąpimy po zwycięstwie nad Wisłą Płock – wyznał Tułacz dla oficjalnego serwisu klubu z Małopolski.

– Od dłuższego czasu wiemy, gdzie dotarliśmy. Jest to szalenie ważne dla klubu i kibiców, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Robimy wszystko by być jak najlepiej przygotowanym – podkreślił Tułacz.

– Miedź jest bardzo dobra. Jeśli ktoś się spodziewał, że będziemy faworytem w tym meczu to był w błędzie. Może się jednak tak zdarzyć, że potencjalni faworyci nie dokonują tego do czego są predysponowani – kontynuował opiekun Puszczy.

– Dla nas najważniejsze jest, żebyśmy byli jak najdłużej w tym meczu. To nie my się będziemy denerwować, tylko przeciwnik. To nie my jesteśmy faworytem. Udział w tym meczu jak najdłuższy jest kluczowy – podsumował Tułacz.

(za puszcza-niepolomice.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.