Tunezja zremisowała z Kamerunem w Radisie

sports news

Tunezja zremisowała przed własną publicznością z Kamerunem 0:0 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Radisie.

Na Stadionie Olimpijskim bliżej sukcesu byli gospodarze, ale jedenaście minut po zmianie stron podyktowany rzut karny zmarnował Taha Khenissi.

„Orły Kartaginy” zajęły czwarte miejsce w tegorocznym Pucharze Narodów Afryki. „Nieposkromione Lwy” natomiast odpadły w 1/8 finału, przegrywając z Nigerią 2:3. „Super Orły” wywalczyły wówczas podium imprezy rozgrywanej w Egipcie.

* * * * * *
Tunezja – Kamerun 0:0.
Rzut karny niewykorzystany: Khenissi (56, Tunezja).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama