Typy Adamczyka: QPR – Crystal Palace

Ostatnio rożne w piątek ładnie siadły więc dziś spróbuje dobrze wytypować kolejny typ z Premier League. QPR rozegra swoje spotkanie z Crystal Palace. Drużyny odpowiednio zajmują 16 i 18 miejsce. Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Można nawet powiedzieć, że jest to mecz o 6 punktów. Różnica punktowa wynosi zaledwie 2 pkt. Uważam, że jest value na gospodarzy, którzy na własnym stadionie bardzo dobrze się prezentują. Aktualnie kurs na nich wynosi 2.55. Zmniejszam ryzyko i gram zakład bez remisu po kursie 1.72-  więc można zaliczyć ten typ do gry na singla.

W tym sezonie gospodarze u siebie wygrali 5 spotkań, 2 zremisowali i dwa przegrali dla drużyny zajmującej 16. miejsce to bardzo dobry wynik. Natomiast na wyjazdach zanotowali komplet porażek. Dziś jest bardzo ważne starcie z Crystal Palace, które ostatnio bardzo słabo się prezentuje. Ofensywa drużyny gości strzela bardzo mało bramek, w ostatnich pięciu meczach zaledwie dwa gole. Przyjeżdżają na stadion QPR, na którym bardzo trudno się gra.

Gospodarze od 7 meczy u siebie zawsze strzelają przynajmniej dwie bramki na własnym obiekcie. Ta statystyka robi wrażenie. Drużyna zajmująca tak niską pozycję, strzela dużo bramek. Manchester City nie zdołał wygrać meczu z QPR, mecz zakończył się wynikiem 2:2. Liverpool po szalonej końcówce wywiózł trzy punkty, a mecz się zakończył 2:3. Natomiast w ostatnich meczach z Leceister, West Bromwich czy Burnley, gospodarze nie mieli problemów ze zdobyczą trzech punktów.

Dobra podstawa QPR powoduje, że stawiam dziś na gospodarzy. Zmniejszam ryzyko i proponuje pograć DNB, a nawet dla odważnych wygraną QPR. Widzę w tym spotkaniu trochę VALUE.

[sc:bet365] QPR – Crystal Palace Typ: QPR DNB Kurs: 1.72