Typy Adamczyka: West Ham- West Bromwich

Noworoczna kolejka Premier League. Cudownie zacząłby się rok od trafionego typu, dlatego przygotowałem analizę meczu West Hamu z West Bromwich.

Gospodarze są niespodzianką tego sezonu, ich dobra postawa jest zaskoczeniem. Od początku rundy trzymają się w ścisłej czołówce. Po ostatnich dwóch klęskach, spadli na 6. pozycję. Porażki te odnieśli z najlepszymi drużynami Premier League z Chelsea i z Arsenalem.

Atutem gospodarzy jest na pewno gra na własnym obiekcie. W tym sezonie dobrze się spisują zwłaszcza u siebie. Zanotowali 6 zwycięstw i 3 porażki, ale z dobrymi zespołami. Natomiast udało się wygrać mecz np. z aktualnym mistrzem kraju Manchesterem City.

Postawa i forma gości nie jest aż tak dobra jak u gospodarzy. Kilka słabych meczów i ostatnie 3 porażki spowodowały spadek na 16. miejsce z zaledwie jednym punktem przewagi nad strefą spadkową. Doszło do zmiany trenera, co na pewno nie jest dobrym pomysłem w trakcie sezonu. Liczne kontuzje powodują słabą formę i widać, że drużyna jest w dołku. Gra się nie układa, a wyniki są bardzo słabe. Dziś przyjeżdżają na stadion West Hamu, na którym się bardzo trudno gra.

Gospodarze błyszczą formą i to oni powinni dziś zgarnąć trzy punkty. Są ewidentnym faworytem meczu, kurs jak dla mnie bardzo atrakcyjny więc proponuje pograć na West Ham.

[sc:unibet]West Ham- West Bromwich. Typ: 1. Kurs: 1.85.