Typy Adamczyka: Tottenham – Crystal Palace

Zanalizuje dziś mecz Tottenhamu z Crystal Palce, w którym typuje na dwie bramki strzelone przez gospodarzy.
Tottenham zajmuje 10. miejsce, a goście 15. miejsce – drużyny dzieli 7 punktów. Faworytem meczu są gospodarze i to właśnie na nich kieruje typ, ale nie na samą wygraną, a na over 1,5 gola. Uważam, że to zdarzenie jest bardziej prawdopodobne niż sama wygrana gospodarzy.

Tottenham w tym sezonie nie prezentuje się zbyt dobrze dopiero są na dziesiątym miejscu. Różnice punktowe do czołówki nie są duże bo zaledwie 5 punktów tracą do Manchesteru United, który jest czwarty. Tottenham musi takie mecze ze słabszym przeciwnikiem wygrywać, jeżeli chcą się liczyć w walce o puchary. Kadrowo są lepsi i mam nadzieje, że dziś to pokażą na boisku.

Na własnym boisku w tym sezonie przegrali 4 mecze i tylko trzy wygrali, muszą poprawić te statystyki. Martwić może, że mecze przegrali z drużynami podobnymi do dzisiejszych rywali: z Stoke, West Bromwich i Newcastle. Natomiast ostatnio dobry mecz rozegrali u siebie z Evertonem, który wygrali 2:1. Ofensywa gospodarzy wygląda dobrze, ale obrona już nie jest tak dobra i skuteczna. Ostatnie mecze to pokazały, a statystyki nie są zbyt bo na 14 spotkań w 11 nie zachowali czystego konta.

Goście nie zachwycają grą na wyjazdach, wygrali zaledwie jeden mecz i trzy zremisowali. Można powiedzieć, że grali z trzema drużynami na wyjazdach podobnymi do Tottenhamu: przegrali z Manchester United i Arsenalem oraz zdołali wygrać 3:2 na stadionie Evertonu. Bardzo trudno będzie im wywieść jakieś punkty, ze stadionu gospodarzy.

Ostatni mecz Tottenhamu z Crystal Palace zakończył się wygraną gospodarzy 2:0. Dziś liczę na podobny wynik i na dwie bramki gospodarzy.

[sc:bet365]Tottenham – Crystal Palace, Typ: over 1,5 gola Tottenham. Kurs:  1.61.