Typy Antka Tysiąca: PSG – Montepellier

W tygodniu kolejny raz udało nam się zarobić, tym razem dzięki Bayernowi Monachium. Dziś liczę na podobny przebieg zdarzeń.

Dziś postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu francuskiej Ligue 1 pomiędzy PSG a Montepellier. Drużyna gospodarzy znajduję się na drugiej pozycji w tabeli, tracąc punkt do prowadzącej Marsylii. Natomiast drużyna Montepellier plasuję się na dziewiątej pozycji.

Dziś postanowiłem zagrać handicap na drużynę z Paryża. W poprzedniej kolejce dość sensacyjnie przegrali w meczu wyjazdowym z Guingamp (1-0), w środku tygodnia rozegrali również mecz wyjazdowy z Ajjacio w pucharze ligi tym razem zwyciężając 3-1. Dziś z pewnością dużą korzyścią dla nas będzie to, że PSG zagra u siebie. W tym sezonie na własnym boisku są niepokonani. Zanotowali 6 zwycięstw i 2 remisy strzelając 17 bramek, a tracąc jedynie 3 z dosyć silnymi rywalami (Monaco, Lyon, Nantes). Jeżeli gospodarze wygrają dzisiejsze spotkanie zostaną liderem i będą oczekiwać na wyniki meczów Marsylii i Lyonu.

W porównaniu do pucharowego meczu z Ajjacio gospodarze wystąpią dziś w najsilniejszym możliwym składzie. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Lavezziego i Pastore. Dodatkowym atutem jest to, że trener Montepellier postawił dziś na bramkarza numer 3 w drużynie, co z pewnością gracze PSG będą chcieli wykorzystać.

Podsumowując zdecydowałem się na zagranie :

[sc:bet365]PSG – Montepellier, Typ: PSG -1,5. Kurs 1,65.

Powodzenia !