Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na czwartek 2. dzień stycznia wybraliśmy z NCAA FB oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla lecimy do Egiptu i stawiamy, że Zamalek zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu z Aswan. Gospodarze zajmują w tabeli siódme miejsce, natomiast goście plasują się na drugiej pozycji od końca. Uważamy, że Zamalek jest na tyle dobrym zespołem, aby na swoim boisku zdobyć przynajmniej dwie bramki z ligowym outsiderem. Dodamy, że Aswan grali w tym sezonie pięć razy na wyjazdach i trzy razy tracili przynajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla ponownie udamy się do uniwersyteckich rozgrywek futbolu amerykańskiego i postawimy bezpieczny, dodatni handicap +1.5 pkt na Tennessee w spotkaniu z Indianą.

Jest to spotkanie o Gator Bowl, które zostanie rozegrane w Jacksonville na Florydzie. Gramy na drużynę, która złapała wiatr w żagle i po słabym początku sezonu (2-5) wygrała pięć meczów z rzędu. Dodajmy, że Tennessee ma świetną defensywę, która powinna zatrzymać zarówno grę biegową Indiany oraz dalekie podania do odbierających. Uważamy, że Tennessee wygra ten mecz, ale wolimy zabezpieczyć się małym +1.5 handicapem.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Kupon bukmacherski w PzBuk:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…