Typy na dziś: Chicago Bulls – Utah Jazz

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na czwartek 2. dzień stycznia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Utah Jazz wygra wyjazdowe spotkanie w Chicago z tamtejszymi Bulls różnicą przynajmniej czterech punktów.

Jak radzą sobie Chicago Bulls?

Przeciętnie, ale to i tak ocena trochę na wyrost. Byki zajmują obecnie dziewiąte miejsce w Konferencji Wschodniej. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej, zwłaszcza ich ofensywie, to wygląda to znacznie gorzej. Chicago jest najgorszą drużyną w całej NBA jeśli chodzi o celność rzutów z wyjątkiem rzutów wolnych (field goals). Średnio wykonują zaledwie 43.1 procent rzutów, co czyni ich gorszymi nawet od nowojorskich Knicks.

Jak radzi sobie Utah Jazz?

Jazzmani są obecnie na szóstym miejscu w Konferencji Zachodniej i pewnie zmierzają w kierunku Playoffs. Jak zawsze drużyna z Salt Lake City imponuje bardzo dobrą grą w obronie. Jazz są w tej chwili na dziesiątym miejscu spośród wszystkich drużyn NBA we wszystkich defensywnych statystykach (defensive rating).

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Utah wygra w Chicago i pokryje skromny handicap -3.5 pkt. Uważamy, że Bulls, który mają ogromne kłopoty w ofensywie, w starciu z żelazną obroną Jazz wypadną bardzo słabo.

Dodajmy, że kiedy Jazz grali w tym sezonie na wyjazdach jako faworyt, wygrali sześć z ośmiu takich spotkań, ze średnią różnicą 5.2 pkt. Z drugiej strony kiedy Byki grały na własnym parkiecie jako underdog, przegrały aż osiem z dziewięciu takich spotkań ze średnią różnicą -13 pkt. Jazz – 3.5 pkt to dobry typ na czwartkowego Singla.  #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Chicago Bulls – Utah Jazz: 2 (-3.5), kurs: 1.90.

Kupon bukmacherski w STS:

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…