Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 8. dzień marca wybraliśmy z NBA oraz z austriackiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Stawiamy, że Toronto Raptors wygrają wyjazdowy mecz z Sacramento Kings. Kanadyjczycy są obecnie na serii dwóch zwycięstw i dziś w Kalifornii są przez bukmacherów wskazywani jako faworyt tego spotkania.

Raptor grając w roli faworyta w obcych halach wygrali aż piętnaście z szesnastu spotkań ze średnią różnicą 7.4 pkt. Liczymy, że dziś wygrają ponownie, czy to po dogrywce czy w regulaminowym czasie gry.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, na powyżej 2.5 gola w meczu Mattersburga z LASK-iem Linz. W domowych spotkaniach gospodarzy strzelano w tym sezonie średnio 3.4 gola na mecz. Natomiast w wyjazdowych starciach LASK-u padało 2.7 bramki na jedno spotkanie.

W pięciu ostatnich pojedynkach między tymi drużynami pokrywana była linia 2.5 gola, dlatego dziś również liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…