Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 26. dzień stycznia wybraliśmy z hiszpańskiej La Liga oraz portugalskiej Primeira Liga. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.56. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla typujemy, że Real Madryt wygra wyjazdowe spotkanie w Valladolid i w całym meczu padną przynajmniej dwa gole. Po wczorajszej porażce Barcelony z Valencią, Królewscy staną dziś przed szansą awansu na fotel lidera. Naszym zdaniem muszą wykorzystać tę okazję, bo kolejna może się nie powtórzyć. Rywala mają dość przeciętnego, więc teoretycznie nie powinni mieć problemu z wywalczeniem trzech punktów.

Na drugiej pozycji w Dubli stawiamy dokładnie ten sam typ. Gramy ponownie na zwycięstwo gości i przynajmniej dwie bramki w meczu Pacos Ferreira z Benfiką Lizbona. Benfica jest liderem rozgrywek w Portugalii i w tym sezonie jeszcze nie straciła żadnego punktu w meczach wyjazdowych, notując osiem zwycięstw. Uważamy, że drużyna z Lizbony znów zdobędzie trzy punkty, a suma bramek w tym spotkaniu będzie większa od 1.5.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.56.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…