Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 29. dzień grudnia wybraliśmy ze szkockiej Premiership oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.38. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W Szkocji typujemy, że Aberdeen nie przegra wyjazdowego meczu z Hearts, czyli stawiamy X2. Piłkarze z Aberdeen co prawda przegrali dwa ostatnie wyjazdowe mecze, ale mierzyli się z drużynami z górnej części tabeli, w tym z Celtikiem. Natomiast Hearts przegrali pięć meczów z rzędu i zasłużenie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze przegrali u siebie trzy mecze z rzędu, a od czterech nie zanotowali zwycięstwa. Naszym zdaniem dziś również nie wygrają.

W drugim meczu Dubla zagramy na Tennessee Titans w wyjazdowym meczu z Houston Texans. Sprawa wygląda następująco: Texans są już pewni gry w Playoffs i nawet wygrana nie poprawi ich miejsca w rozstawieniu w postseason. Nie mają o co grać, więc wielu podstawowych graczy będzie odpoczywało, a na boisku pojawią się rezerwowi. Już dziś wiadomo, że nie zagra ich młody QB Deshaun Watson, a bez niego Texans nie mają szans.

Z drugiej strony dla Titans, to mecz z cyklu „win and in”, czyli tylko wygrana daje im miejsce w tegorocznych Playoffs. Naszym zdaniem ekipa z Nashville nie tylko wygra dzisiejsze spotkanie, ale i pokryje handicap -3.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.38.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś