Typy na dziś: Singiel na niedzielę 29.12.

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy bukmacherskie do Singla na niedzielę 29. dzień grudnia wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy dodatni handicap +2.5 pkt na Cincinnati Bengals w domowym starciu z Cleveland Browns.

Jak radzą sobie Cincinnati Bengals?

Fatalnie, to chyba za mało powiedziane. Bengals są najgorszą drużyną w NFL i jest już pewne, że do końca sezonu nikt ich w tym nie wyprzedzi. Mają już zapewniony pierwszy wybór w przyszłorocznym drafcie, więc nie muszą się martwić, że ewentualne zwycięstwo im zaszkodzi. Grają ostatnio na luzie i bez żadnych kompleksów, bo… nie mają już nic do stracenia.

Jak radzą sobie Cleveland Browns?

Tutaj sytuacja jest nieco inna, bo przed sezon oczekiwania wobec Browns były ogromne. Wielu ekspertów w Stanach uważało nawet, że zespół z Cleveland zagra w Playoffs, a może nawet dojdzie do SuperBowl. Nic z tych rzeczy. Browns są największym rozczarowaniem tego sezonu. Nie mają juz żadnej motywacji, aby dziś walczyć o zwycięstwo, a kto wie, być może wielu z nich podejmie biznesowe decyzje i nie zagra w tym meczu. Dodajmy jeszcze, że atmosfera w drużynie jest tak fatalna, że największa gwiazda tego zespołu, czyli WR Odell Beckham Jr, prosi menedżerów innych klubów, aby zabrali go z tej organizacji.

Na co postawić i dlaczego?

Przed nami derbowy pojedynek stanu Ohio, w którym jedna drużyna gra radosny football, bo wie, że nikt nie może być od nich  gorszy, a druga, to zgraja zmanierowanych gwiazd, które nie potrafiły udźwignąć ciężaru odpowiedzialności za drużynę.

Naszym zdaniem Bengals wygrają to spotkanie, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem +2.5. Dodajmy jeszcze, że taktycznie Browns mają fatalną obronę przeciwko akcjom biegowym, a to woda na młyn dla Bengals, którzy świetnie radzą sobie w rushing game. Trzymamy kciuki za Cincinnati!  #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Cincinnati Bengals – Cleveland Browns, typ: 1 (+2.5), kurs: 1.76.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”