Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 19. dzień czerwca wybraliśmy z lotek. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.34. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Koltsov – Parletti, typ: 1

Obu zawodników dzieli różnica klas. Parletti poza dwoma zwycięstwami w ostatnim czasie, przegrywał wszystko jak leci, z o wiele niżej notowanymi przeciwnikami. Koltsov to solidna firma, Boris jest w niezłej formie i naszym zdaniem pewnie wygra to spotkanie.

Adams – Evans, typ: 1

Obaj gracze mierzyli się ze soba kilkukrotnie i wyniki bardzo często nieco się od siebie różniły. W tym starciu większe szanse dajemu Adamsowi, który w ostatnim czasie wydaje się być po prostu w lepszej formie, a i kurs zachęca, stąd też naszym zdaniem warto zaufać Martinowi, który jest minimalnym faworytem tej rywalizacji.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”