Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 10. dzień stycznia wybraliśmy z portugalskiej Primeira Liga oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla typujemy, że Benfica Lizbona pokona u siebie Aves różnicą przynajmniej trzech bramek. Gospodarze są liderem rozgrywek i na piętnaście meczów tego sezonu wygrali aż czternaście razy. Na własnym stadionie przegrali tylko jedno spotkanie, a pozostałe siedem padło ich łupem. Goście są na ostatniej pozycji w tabeli i na wyjazdach przegrali każde z ośmiu spotkań. Liczymy, że Benfica wygra dziś przynajmniej 3:0 lub innym wynikiem, którym pokryje handicap 0:2.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy, że Utah Jazz pokona u siebie Charlotte Hornets różnicą przynajmniej dziewięciu punktów. Lubimy grać na Jazzmanów, bo przed własną widownią nigdy nie zdejmują nogi z gazu, tylko gromią rywali jak tylko najwyżej się da.

Dodajmy, że zespół z Charlotte, gdy grał na wyjazdach w roli underdoga przegrał aż 12 z 19 spotkań ze średnią różnicą -9.7 pkt. Sądzimy, że drużyna z Salt Lake City wysoko wygra to spotkanie i pokryje handicap -8.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…