Singiel na dziś: Omonia – Paphos

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 10. dzień stycznia wybraliśmy z cypryjskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Omonia Nikozja pokona u siebie Paphos, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Omonia?

Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli i do prowadzącego Anorthosisu tracą zaledwie dwa punkty. Jeśli wygrają dzisiejsze spotkanie, to awansują na fotel lidera przynajmniej do niedzieli, kiedy to Anorthosis zagra szlagierowe spotkanie z APOEL-em.

Jak radzi sobie Paphos?

Goście zajmują dziesiątą pozycję w zestawieniu (trzecią od końca) i są obecnie na serii dwóch porażek z rzędu. Zespół z Paphos kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach, bo na siedem pojedynków na obcych stadionach przegrał aż pięć i tylko raz zdołał zremisować. Dodajmy, że w trzech z tych spotkań była pokrywana linia 2.5 gola.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Omonia wygra ten pojedynek i po końcowym gwizdku suma bramek będzie większa od 2.5. Mimo iż gospodarze nie są bardzo overowi, to przeciwko Paphos nie mają problemu ze skutecznością. W czterech z pięciu ostatnich meczów miedzy tymi drużynami na tym stadionie za każdym razem była pokrywana linia 2.5 gola i aż cztery razy wygrywali gospodarze. Dlatego liczymy na ich kolejną wygraną i przynajmniej trzy bramki w całym spotkaniu.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Omonia – Paphos, typ: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.80.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…