Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek, 21. dzień sierpnia wybraliśmy z ukraińskiej ekstraklasy oraz z NHL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.47. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szachtar – Kolos Kovalivka, typ:  powyżej 2.5 gola

Trochę się obawiamy tego typu, bo to pierwsza kolejka, no ale trzy bramki spokojnie powinny paść. Wszak ekipa z Doniecka to od lat hegemon w tej lidze i pewnie sami pokryją oczekiwany przez nas over. Wynik 3:0? Bierzemy w ciemno!

Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers, typ:  2 OT

Ostatnio nie idzie drużynom z Filadelfii, ale od czego są Flyers – jedyna nadzieja Miasta Braterskiej Miłości na trochę radości. Lotnicy prowadzą w serii 3:2 i pewnie nie chcą ryzykować i doprowadzić do siódmego starcia. Naszym zdaniem rywalizacja w tej parze zakończy się na dzisiejszym – szóstym – spotkaniu, bo Flyers wygrają, czy to w regulaminowym czasie gry, czy to po dogrywce.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”