Brooklyn Nets – Toronto Raptors – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Brooklyn Nets – Toronto Raptors. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 21. dzień sierpnia, wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Wczorajszy typ z NBA ładnie wszedł, dlatego zostaniemy w Orlando na Florydzie i przyjrzymy się meczowi Nets z Raptors. Typujemy, że Kanadyjczycy pokonają nowojorczyków różnicą przynajmniej 10 punktów.

W serii do czterech zwycięstw prowadzi Toronto 2-0 i wedle wszelkich statystyk szanse Nets na awans do 2. rundy Playoffs są znikome. Dlatego uważamy, że gracze z Nowego Jorku odpuszczą to spotkanie, bo myślami są już poza florydzkim “bubble”.

Raptors są solidni, zbalansowani i nie spoczną na laurach. Naszym zdaniem ekipa z Kanady wysoko pokona dziś Nets, pokryje handicap -9.5 pkt i zrobi ogromny krok w kierunku awansu do II rundy.

Brooklyn Nets – Toronto Raptors, typ:  2 (-9.5), kurs 1.77.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…