Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 16. dzień stycznia wybraliśmy z niderlandzkiej 2. ligi oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu FC Oss z Cambuur. Gospodarze zajmują w tabeli trzecie miejsce od końca i przegrali cztery mecze z rzędu. Natomiast goście są liderem rozgrywek i głównym kandydatem do awansu do Eredivisie.  Aż sześć ostatnich spotkań z rzędu między tymi drużynami na tym stadionie kończyło się pokryciem linii 2.5 gola. Dlatego dziś również liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Toronto Raptors pokona u siebie Washington Wizards przynajmniej ośmioma punktami. Zespół z Kanady staje się coraz mocniejszy, bo wielu kontuzjowanych graczy wróciło do rotacji (Siakam, Gasol, Powell). Za Toronto przemawia w tym meczu doświadczenie, bo dziś Wizards to jedna z najmłodszych drużyn w NBA. Uważamy, że obrońcy tytułu wygrają dziś z zespołem ze stolicy i pokryją handicap -7.5 pkt. Dodajmy, że gdy Raptors grali w tym sezonie jako faworyt, wygrali 80 procent spotkań ze średnią różnica 9.2 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…