Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Chicago Bulls

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 17. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Philadelphia 76ers wygra domowe spotkanie z Chicago Bulls przynajmniej ośmioma punktami.

Jak radzą sobie Sixers?

Na tak postawione pytanie trudno odpowiedzieć, bo Sixers u siebie, to kompletnie inna drużyna od tej, która gra na wyjazdach. Szóstki wygrały w Wells Fargo Center aż dziewiętnaście z dwudziestu jeden spotkań, natomiast na wyjazdach przegrali aż czternaście razy przy takie samej liczbie meczów. Dziś w ekipie z Philly zabraknie ponownie Joela Embiida, który przeszedł operację palca.

Jak radzą sobie Bulls?

Byki w tym sezonie radzą sobie lepiej niż rok temu i z pewnością powalczą o ósme miejsce na Wschodzie, czyli ostatnie, które daje awans do Playoffs. Kilku graczy z Chicago ostatnio zmagało się z kontuzjami (Satoransky, Arcidiacono), ale wedle raportów z czwartku mają być gotowi na mecz w Filadelfii.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Sixers wygrają z Bulls i pokryją niewielki handicap -7.5 pkt. W swojej hali i przy wsparciu swoich kibiców Sixers wyglądają jak pretendent do tytułu. Gdyby wszystkie mecze sezonu grali u siebie, z pewnością zostaliby mistrzami NBA. Póki co w NBA nie zanosi się na zmianę regulaminu, co nie zmienia faktu, że Filadelfia u siebie jest piekielnie groźna.

Jak zawsze na koniec porcja statystyki. Gdy Sixers grali w tym sezonie we własnej hali wygrali aż 90.5% spotkań ze średnia różnicą 9.8 pkt. Natomiast gdy Byki grały na wyjazdach jako underdog przegrały dziewięć z dziesięciu takich spotkań ze średnią różnicą -7.2 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Philadelphia 76ers – Chicago Bulls, typ: 1 (-7.5 pkt), kurs:  1.86.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…