Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 24. dzień stycznia wybraliśmy niemieckiej Bundesligi oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.95. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 3.5 gola w meczu Borussii Dortmund z FC Koeln. Obie drużyny są bardzo overowe i ostatnio bardzo skuteczne. Dortmund w aż sześciu z ośmiu domowych spotkań pokrywał linię 3.5 gola. Średnio w ich meczach na Signal Iduna Park pada aż 4.4 gola na mecz.

Drużyna z Kolonii również wiele bramek strzela, ale i wiele traci, bo w ich meczach wyjazdowych strzelano średnio aż 3.4 gola na mecz. Gramy ryzykownie na przynajmniej cztery gole w tym spotkaniu.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo San Antonio Spurs z Phoenix Suns. Każda z tych drużyn zmierza w innym kierunku. Spurs wygrali trzy mecze z rzędu i pną się w górę tabeli Konferencji Zachodniej, a Suns doznali dwóch porażek pod rząd i opadają w zestawieniu.

Obie drużyny spotkały się ze sobą trzy dni temu w Phoenix, gdzie Spurs wygrali 120:118. Dziś przed własną widownią zespół z San Antonio powinien sobie poradzić jeszcze łatwiej, tym bardziej, że w ekipie Słońc zabraknie ponownie Arona Baynes’a.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.95.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 28.02.
https://youtu.be/GCt0hBTHRQc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2uGI1Io #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Pewniaki http://bit.ly/2I273ER #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…