Singiel na dziś: New York Knicks – Toronto Raptors

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 24. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Toronto Raptors wygrają w Nowym Jorku z tamtejszymi Knicks różnicą przynajmniej ośmiu punktów.

Jak radzą sobie Raptors?

Drużyna z Kanady jest obecnie trzecią siłą w Konferencji Wschodniej notując 30 zwycięstw i 14 porażek. Raptors wreszcie są zdrowi, a właśnie kontuzje były ich największym problemem w pierwszej części sezonu. Teraz kiedy już trzon zespołu jest w komplecie, Toronto będzie walczyło o jak najwyższe miejsce i jak najlepsze rozstawienie przed Playoffs. Potencjał mają ogromny i choć wielu ekspertów nie widzi ich w NBA Finals, to my ich nie skreślamy. Będą na pewno groźni dla każdej drużyny na Wschodzie.

Jak radzą sobie Knicks?

Nowojorczycy są jedną z najgorszych drużyn nie tylko na Wschodzie, ale i w całej NBA. Z 45 meczów tego sezonu Knicks przegrali aż 33 i kolejny już sezon będą pośmiewiskiem ligi.  Na własnym parkiecie przegrali aż 16 z 22 spotkań, co jest najgorszym wynikiem w NBA (obok Cavs i Hawks).

Na co postawić i dlaczego?

My stawiamy, że Toronto Raptors wygrają dziś w Madison Square Garden przynajmniej ośmioma punktami. Nie sądzimy, aby gospodarze mieli na tyle motywacji i umiejętności, aby zatrzymać rozpędzających się Kanadyjczyków. Jedynym pytaniem w tym spotkaniu jest nie kto je wygra, ale jak wysoko wygrają je Raptors. My uważamy, że drużyna z Toronto pokryje handicap -7.5 pkt i przemawia za tym również statystyka.

Kiedy Raptors grali na wyjazdach jako faworyt, wygrali każde z dziewięciu spotkań ze średnią różnicą 9.2 pkt. Dodajmy, że kiedy drużyna z Toronto grała po jedynym dniu przerwy (przedwczoraj pokonali Sixers), wygrali aż 80 procent spotkań ze średnią różnicą 9.1 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

New York Knicks – Toronto Raptors, typ: 2 (-7.5 pkt), kurs:  1.84.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…