Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 27. dzień grudnia wybraliśmy z belgijskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że w meczu Charleroi z Oostende padną mniej niż cztery bramki. Zdaniem bukmacherów gospodarze są faworytem tego spotkania, ale wystawili dość podejrzany kurs. Na wygraną Charleroi, które zajmuje czwarte miejsce w tabeli i wygrało cztery mecze z rzędu u siebie, mamy dość wysoki kurs 1.52. Wszystko dlatego, że w czterech ostatnich meczach na tym stadionie między tymi drużynami gospodarze nie zanotowali wygranej.

Oostende zajmuje trzecie miejsce od końca i przegrało na wyjazdach siedem meczów z rzędu. Czyżby bukmacherzy spodziewali się, że sprawdzi się powiedzenie, że każda seria kiedyś się kończy? My wolimy postawić na poniżej 3.5 gola, bo goście mimo iż przegrywają w delegacji, to ostatnio nie tracą wiele bramek. W ich meczach wyjazdowych strzelano średnio 2.4 gola na mecz.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Boston Celtics wygra u siebie z Cleveland Cavaliers różnicą przynajmniej dziesięciu punktów. Lubimy grać na Boston u siebie, bo to drużyna, która nie ma litości dla rywali. Jak jest okazja pokonać słabą drużynę wysoko, to oni z niej korzystają.

Dodajmy, że kiedy Celtics byli faworytem na własnym parkiecie, wówczas wygrali aż jedenaście z dwunastu takich spotkań ze średnią różnicą 11 punktów. Z drugiej strony kiedy Cavs grali na wyjazdach jako underdog, przegrali aż jedenaście z czternastu meczów ze średnią różnicą -13 pkt. Uważamy, że Celtics -9.5 pkt to dobry typ na uzupełnienie tego Dubla.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.   Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś