Singiel na dziś: Wolves – Manchester City

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 27. dzień grudnia wybraliśmy z angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Wolves z Manchesterem City obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę, czyli zostanie pokryty BTS.

Jak radzą sobie Wolves?

Gospodarze zajmują ósme miejsce w tabeli i na własnym boisku przegrali w tym sezonie ligowym tylko dwa mecze. Co ważne dla naszego typu, to fakt, że Wilki w każdym z dziewięciu spotkań, które rozgrywali przed własną widownią zdobywali przynajmniej jedną bramkę.

Jak radzi sobie Manchester City?

The Citizens plasują się w tabeli na trzeciej pozycji i do liderującego Liverpoolu tracą aż czternaście punktów. City grali w tym sezonie dziewięć meczów na wyjazdach i w sześciu z nich tracili przynajmniej jednego gola.

Na co postawić i dlaczego?

Wolves to solidna drużyna, która u siebie łatwo skóry nie sprzeda. Uważamy, że powalczą z wyżej notowanym rywalem i zdobędą przynajmniej jedną bramkę. O gola dla City chyba nie powinniśmy się martwić, gdyż w każdym wyjazdowym meczu tego sezonu trafiali do bramki rywala.   #kasujemy

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA. Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Wolves – Manchester City, typ: obie strzelą (BTS), kurs: 1.75.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…