Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 6. dzień stycznia wybraliśmy z Serie A oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.93. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla gramy BTS i powyżej 2.5 gola w spotkaniu Atalanty Bergamo z Parmą. Zespół gospodarzy jest najbardziej overową drużyną w całej lidze.  W ich meczach padają średnio cztery gole na mecz, a gdy grają na własnym stadionie wówczas ten wskaźnik wynosi aż 4.6 bramki na jedno spotkanie. Dodajmy, że Parma strzelała gola na wyjazdach w pięciu ostatni meczach z rzędu. Dlatego stawiamy, że obie drużyny zdobędą dziś bramkę, a w całym spotkaniu kibice zobaczą przynajmniej trzy trafienia.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy, że Philadelphia 76ers wygra domowe spotkanie z Oklahoma City Thunder różnicą przynajmniej czterech punktów. Sixers mają za sobą fatalną serię, podczas które przegrali na wyjazdach cztery mecze z rzędu. Dziś jednak wracają do własnej hali, w której są niemalże perfekcyjni.

Na siedemnaście meczów w roli faworyta przed własną widownią, Szóstki wygrały aż piętnaście spotkań ze średnią różnicą a 9.7 pkt. Dlatego uważamy, że dziś pokonają OKC i pokryją niewielki handicap -3.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.93.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…