Typy na dziś: Charlotte Hornets – Indiana Pacers

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na poniedziałek 6. dzień stycznia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Indiana Pacers pokona na wyjeździe z Charlotte Hornets przynajmniej pięcioma punktami.

Jak radzą sobie Indiana Pacers?

Zespół z Indianapolis zajmuje szóste miejsce w Konferencji Wschodniej. Ostatnio jednak nie wiedzie im się najlepiej, bo przegrali cztery mecze z rzędu na wyjazdach. O ile do porażek z Milwaukee Bucks czy Miami Heat nie można się przyczepić, to przegrane spotkania z Atlantą Hawks i New Orleans Pelicans mogą niepokoić. Uważamy jednak, że dziś Pacers wrócą na zwycięską ścieżkę.

Jak radzą sobie Charlotte Hornets?

Hornets plasują się na dziewiątej pozycji w tej samej konferencji i ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu. Dwa dni temu pokonali po dogrywce Dallas Mavericks, ale zespół z Teksasu grał bez Kristapsa Porzingisa, czyli swojej największej gwiazdy. Te dwa zwycięstwa nie zmieniają naszej opinii o drużynie z Charlotte. Hornets mają przebłyski dobrej gry, ale nie potrafią ustabilizować formy na wysokim poziomie.

Na co postawić i dlaczego?

Indiana otrzymuje na tacy idealnego rywala na przełamanie. Nie mamy wątpliwości, że Pacers są lepszym zespołem od Hornets i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego (kontuzje), to powinni wygrać dzisiejsze spotkanie. Dlatego stawiamy, że zespół z Indianapolis wygra i pokryje skromny handicap -4.5.

Porcja statystyki

Gdy Pacers grali w tym sezonie jako faworyt wygrali aż 18 z 25 spotkań ze średnią różnicą 6.1 pkt na mecz. Natomiast gdy Hornets występowali jako underdog (a tak jest w tym pojedynku), wówczas przegrali 20 z 33 takich potyczek ze średnią różnicą -7.5 pkt. #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Charlotte Hornets – Indiana Pacers: 2 (-4.5 pkt), kurs: 1.77.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…