Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Telstar – FC Oss i Ukraina – Niemcy. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 10. dzień października.

Wybraliśmy mecze holenderskiej Eerste Divisie oraz z Ligi Narodów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.70. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Telstar – FC Oss, typ: 1

To raczej typ przeciwko zespołowi z Oss, który przegrał na wyjazdach każde z trzech spotkań tego sezonu. Telstar może nie należy do wybitnych drużyn zaplecza holenderskiej ekstraklasy, ale uważamy, że jest na tyle solidny, aby pokonać u siebie tak słabą drużynę jak Oss.

Ukraina – Niemcy, typ: BTS

Oczy wszystkich stawiających będą zapewne zwrócone na mecz Hiszpanii, ale my wolimy zagrać nieco w cieniu. Dlatego stawiamy na BTS (obie strzelą) w spotkaniu Ukrainy z Niemcami. Gospodarze są zdolni do strzelenia bramki każdej drużynie, a goście zanotowali remis 1:1, w dwóch tegorocznych meczach LN. Dlatego uważamy, że BTS zostanie pokryty.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”