Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia
Young Boys – Vaduz i Juventus – Lazio.  To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 6. dzień marca. Wybraliśmy mecze z włoskiej Serie A oraz szwajcarskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 3.22. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Young Boys – Vaduz, typ: 1 (handicap 0:1)

Typujemy, że ekipa z Berna wygra przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze są liderem i ostatnio trochę dostali zadyszki, bo w dwóch meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Dziś powinni wrócić na zwycięską ścieżkę i liczymy, że zrobią to w sposób przekonujący, czyli wygrają na tyle wysoko, aby pokryć handicap 0:1.

Juventus – Lazio, typ: 1

Stawiamy na Juve, które nie może tracić punktów, bo lider, czyli Inter odjechał już na 10 punktów. Mimo kilku absencji spowodowanych kontuzjami, uważamy, że Stara Dama wywalczy trzy punkty w swoim stylu, czyli wygra skromnie, np 1:0. W każdym razie typujemy, że trzy punkty zostaną w stolicy Piemontu.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”