Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 25. dzień stycznia wybraliśmy niemieckiej Bundesligi oraz z hiszpańskiej La Liga. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.24. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla typujemy, że w spotkaniu Eintrachtu Frankfurt z RB Lipsk padną przynajmniej trzy bramki. Obie drużyny są bardzo overowe. W dziewięciu domowych spotkaniach Frankfurtu strzelano w tym sezonie średnio 3.7 gola na mecz i w aż siedmiu z nich pokrywano linię 2.5 gola.  Natomiast w dziewięciu wyjazdowych pojedynkach Lipska padały średnio aż cztery bramki na mecz i w ośmiu pokrywano linię 2.5 gola. Dlatego uważamy, że trzy gole w tym starciu to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Sevilla wygra domowe spotkanie z Granadą i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki. Sevilla wygrała z tym rywalem pięć z ostatnich sześciu meczów na swoim stadionie i w każdy z nich padały więcej niż dwa gole. Liczymy dziś ponownie na przynajmniej dwa trafienie i trzy punkty dla gospodarzy.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.24.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…