Singiel na dziś: Utah Jazz – Dallas Mavericks

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 25. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Utah Jazz pokonają we własnej hali Dallas Mavericks i pokryją handicap -2.5 pkt.

Jak radzą sobie Jazz?

Zespół z Salt Lake City jest drugą siłą Konferencji Zachodniej. Zanotowali w tym sezonie 31 zwycięstw i tylko 13 porażek. Na swoim parkiecie rozegrali 20 spotkań i aż 17 z nich wygrali. Nam Jazzmani imponują od początku sezonu swoją niesamowitą solidnością i konsekwencją w grze obronnej.

Jak radzą sobie Mavericks?

Mavs świetnie grają na wyjazdach. Na 20 spotkań w obcych halach ekipa z Teksasu wygrała aż 15, co jest drugim wynikiem na Zachodzie. Drużynę ciągnie duet Luka Doncic – Kristaps Porzingis, a ten pierwszy został właśnie wybrany do pierwszej piątki All Star Game.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Utah Jazz pokona Dallas Mavericks przynajmniej trzema punktami. Tak naprawdę obie drużyny prezentują podobny poziom, dlatego więcej szans dajemy gospodarzom. Jazzmani przed własną widownią są bardzo niewygodnym rywalem i nawet świetnie grający na wyjazdach Mavs mogą mieć spore kłopoty pod obiema tablicami.

Jak zawsze na koniec przedstawiamy porcję statystyki: gdy Jazz grali w tym sezonie u siebie jako faworyt, wygrali aż szesnaście z dziewiętnastu spotkań ze średnią różnicą 9.1 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Utah Jazz – Dallas Mavericks, typ: 1 (-2.5 pkt), kurs:  1.76.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…