Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 24. dzień czerwca wybraliśmy z Serie A oraz z Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.86. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Inter – Sassuolo, typ: 1

Inter w dalszym ciągu ma szansę na włączenie się do wyścigu o tytuł mistrzowski i jeśli podopieczni Antonio Conte myślą o tym na poważnie, to ten mecz muszą koniecznie wygrać. Sassuolo to ligowy średniak, który na terenie Interu nie powinien mieć zbyt wiele do powiedzenia.

Liverpool – Crystal Palace, typ: 1

Podopieczni Juergena Kloppa są już coraz bliżej wywalczenia sobie tytułu mistrzowskiego. Taki rywal jak Crystal Palace na własnym boisku, to idealny przeciwnik do zainkasowania kolejnego kompletu oczek. Gospodarze są zdecydowanym faworytem i nie wyobrażamy sobie, by nie wygrali tego meczu.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”