Real Madryt – Mallorca – Singiel na dziś

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na środę 24. dzień czerwca wybraliśmy z polskiej z La Liga. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Real Madryt zdobędzie przynajmniej trzy bramki, w domowym spotkaniu z Majorką.

Podopieczni Zinedine’a Zidane’a  są  w dobrej formie. Dzisiaj  zagrają z Majorką, która walczy o utrzymanie i gra fatalnie.

Real ma po swojej stronie tyle jakości, że będzie dominował w tej konfrontacji od pierwszych minut i spodziewamy się bardzo jednostronnego widowiska.

Liczymy, że Królewscy zdobędą przynajmniej trzy bramki, co dla tak mocnej w ofensywie drużyny, nie powinno być żadnym problemem.

Real Madryt – Mallorca, typ: 1 powyżej 2.5 gola, kurs: 1.68.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…