Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 26. dzień lutego wybraliśmy z serbskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji stawiamy, że Philadelphia 76ers wygrają w Cleveland z tamtejszymi Cavaliers przynajmniej czterema punktami. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, ze Sixers grali do tej pory fatalnie na wyjazdach, ale teraz już nie ma czasu na porażki. Trzeba odrabiać straty i awansować na przynajmniej czwarte miejsce na Wschodzie, aby w pierwszej rundzie Playoffs mieć przewagę własnego parkietu.

Ze składu zespołu z Filadelfii wypadł na przynajmniej dwa tygodnie Ben Simmons (kontuzja pleców), ale ciężar gry na swoje barki wziął Joel Embiid, który w ostatnim meczu przeciwko Atlancie zdobył 49 punktów! Liczymy, że przeciwko słabym Cavs ekipa z Philly pokaże się z dobrej strony i zwycięży pokrywając niewielki handicap -3.5 pkt.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Crvena Zvezda Belgrad wygra wyjazdowe spotkanie z FK Indija przynajmniej dwoma bramkami. Różnica sportowa między tymi drużynami jest ogromna i liczymy, że będzie to miało przełożenie na końcowy wynik.

Goście są liderem rozgrywek i nie powinni mieć problemów z odniesieniem dwubramkowego zwycięstwa nad drużyną, która zajmuje trzecie miejsce od końca.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!