Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 1. dzień stycznia wybraliśmy z NCAA FB oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.26. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla zmierzamy do Egiptu. Stawiamy, że nasi starzy, dobrzy znajomi z Kairu, czyli Al Ahly zdobędą przynajmniej dwie bramki w wyjazdowym spotkaniu z Misr Elmaqasah. Gospodarze zajmują w tabeli czwarte miejsce od końca i na pięć spotkań przed własną widownią przegrali trzy razy.

Al Ahly natomiast jest liderem rozgrywek i w tym sezonie nie przegrali jeszcze żadnego meczu. W trzech z pięciu meczów wyjazdowych zdobywali przynajmniej dwie bramki. Liczymy, że dziś ponownie trafią dwa razy do siatki rywala. Dodajmy, że w czterech z ostatnich pięciu spotkań między tymi drużynami na tym stadionie, Al Ahly strzelało przynajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla znów udamy się do uniwersyteckich rozgrywek futbolu amerykańskiego i postawimy na wygraną Alabamy z Michigan przynajmniej czterema punktami.

Jest spotkanie o Citrus Bowl, które zostanie rozegrane w Orlando na Florydzie. Dla Alabamy jest to sezon stracony, bo przez kontuzję quarterbacka Tua Tagovailoa, nie dostali się do Playoffs. Nie ma jednak mowy o lekceważeniu tego spotkania, bo jak podkreśla ich trener Nick Saban, każdy z jego graczy może poprawić swoją pozycję przed najbliższym draftem do NFL.

Dodajmy, że Alabama nadal ma świetną defensywę i nie sądzimy, aby Michigan mogli zbyt wiele zrobić zarówno w grze biegowej jak i podaniami. Liczymy na wygraną Crimson Tide i pokrycie handicapu -3.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.26.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Kupon bukmacherski w PzBuk:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…