Typy na dziś: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na środę 1. dzień stycznia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Los Angeles Lakers pokonają u siebie Phoenix Suns przynajmniej jedenastoma punktami w pierwszym meczu w 2020 roku w Staples Center.

Jak radzą sobie LA Lakers?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – radzą sobie świetnie. Obecnie są liderem Konferencji Zachodniej z bilansem 26-7 i co ważne w zespole nie ma żadnych kontuzji. Dodajmy jeszcze, że Lakers na własnym parkiecie wygrali aż jedenaście z piętnastu spotkań tego sezonu.

Jak radzą sobie Phoenix Suns?

Dość przeciętnie – to chyba najwłaściwsza odpowiedź. Obecnie zajmują dziesiątą pozycją na Zachodzie z ujemnym bilansem 14-20. Co ciekawe dość dobrze graja na wyjazdach, bo przegrali osiem z piętnastu spotkań w obcych halach.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Lakers wygrają i pokryją dość duży handicap -10.5 pkt. Liczymy na wysokie zwycięstwo gospodarzy, głównie z powodu słabej defensywy gości. Suns są na czwartym od końca miejscu, jeśli chodzi o obronę rzutów z dystansu. Ich rywale notowali do tej pory średnią aż 37.6 procent celnych rzutów za trzy punkty.

Sądzimy, że LeBrona James i Anthony Davis zdominują walkę pod koszem, a na obwodzie „trójkami” będą atakowali Kyle Kuzma i Danny Green. W pierwszym meczu nowego roku, w wypełnionej po brzegi hali Staples Center nie może być innego scenariusza, jak wysokie zwycięstwo Lakers.

O obronę gospodarzy jesteśmy spokojni, bo skoro niedawno zatrzymali Lukę Doncica, to nie powinni mieć problemu z powstrzymaniem najlepszego strzelca Suns, czyli Devina Bookera.   #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Los Angeles Lakers – Phoenix Suns, typ: 1 (-10.5), kurs: 1.79.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…