Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 23. dzień czerwca wybraliśmy z La Liga oraz z lotek. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.00. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Evans – Warburton, typ: 1

Warburton w ostatnim czasie jest w bardzo słabej dyspozycji, o czym świadczyć może fakt, iż przegrał cztery z ostatnich pięciu spotkań. Evans to solidna marka, H2H również jest na jego korzyść i stawiamy na pewny triumf tego zawodnika.

Barcelona – Bilbao, typ: 1 i powyżej 1.5 gola

Barcelona nie może pozwolić sobie na kolejne wpadki. Real ma już tyle samo punktów co Duma Katalonii i awansował na fotel lidera. Bilbao to niełatwy przeciwnik, jednak Duma Katalonii z Messim na czele zrobi wszystko, by u siebie wygrać to spotkanie. Stawiamy, że Katalończycy wygrają i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”