Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 21. dzień stycznia wybraliśmy z NBA oraz angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.78. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy dodatni handicap +5.5 pkt na Los Angeles Clippers w wyjazdowym spotkaniu z Dallas Mavericks. Jest już pewne, że w tym pojedynku nie zagra Paul George, dlatego bukmacherzy wskazują jako faworyta ekipę z Dallas. Dodajmy, że do składu Mavericks ma wrócić dziś Kristaps Porzingis i przewaga gospodarzy już wydaje się znacznie większa.

My jednak wierzymy w Clippers, że sprawią niespodziankę. Odpowiedzialność za wynik spocznie na barkach Kawhi Leonarda, a on lubi takie wyzwania.  Nawet jeśli ekipa z LA miałaby przegrać (w co nie wierzymy), to nie sądzimy, aby była to na tyle wysoka porażka, aby pokryć handicap +5.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Aston Villi z Watfordem. Gospodarze są jedną z najbardziej overowych drużyn w całej Premier League. Średnio w spotkaniach z ich udziałem strzelano 3.2 gola na mecz. W meczach na Villa Park  również pada dużo goli, bo średnia z jedenastu spotkań wynosi aż 3.1 gola na mecz. W związku z tym liczymy w tym starciu na przynajmniej trzy trafienia.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.78.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…