Singiel na dziś: Everton – Newcastle

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy bukmacherskie do Singla na wtorek 21. dzień stycznia wybraliśmy z angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Evertonu z Newcastle padną mniej niż trzy bramki.

Jak radzi sobie Everton?

Everton zajmuje 11. miejsce w tabeli i ma dokładnie taki sam bilans jak ich dzisiejszy rywal: 8 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek. Nawet sytuacja bramkowa obu drużyn jest podobna. Dodajmy, że Everton rozegrał w tym sezonie jedenaście ligowych meczów na swoim stadionie i tylko w trzech z nich pokrywana była linia 2.5 gola. Średnio na Goodison Park strzelano w tym sezonie zaledwie 2.2 gola na mecz.

Jak radzi sobie Newcastle?

Jak łatwo można się domyśleć Sroki są sąsiadem Evertonu w ligowej tabeli, ale plasują się piętro niżej. Piłkarze Newcastle rozegrali jedenaście ligowych meczów na wyjazdach i w sześciu z nich strzelano mniej niż trzy bramki. 

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy w tym spotkaniu na mniej niż trzy bramki, choć ze względu na liczbę podobieństw między tymi drużynami, chcieliśmy pierwotnie postawić na remis (kurs 4.2). Jednak ostatecznie gramy na under 2.5 gola, bo spodziewamy się zaciętego spotkania, z małą liczbą bramek.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Everton – Newcastle, typ: poniżej 2.5 gola, kurs:  1.96.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”