Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 31. dzień grudnia wybraliśmy z NCAA oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla zaglądamy do rozgrywek uniwersyteckiego footballu amerykańskiego, w których rozgrywane są obecnie tzw. bowle, czyli dobre drużyny grają o różne puchary. My udajemy się do El Paso w Teksasie, gdzie zostanie dziś rozegrany Sun Bowl. W nim zobaczymy zmagania drużyn Florida State Seminoles oraz Arizona State Sun Devils.

My stawiamy, że górą w tym pojedynku będą gracze z Arizony, a to głównie dlatego, że ich dzisiejszy rywal ma poważne kłopoty w obronie. Ich defensywa przeciwko grze podaniami jest jedną z najgorszych w całych kraju (120. miejsce). Do tego w ofensywie kompletnie nie idzie im gra biegowa, a żeby tego było mało to dziś nie zagra ich kluczowy running back Cam Akers. Naszym zdaniem Arizona wygra to spotkanie głównie dzięki lepszej defensywie.

W drugim meczu Dubla stawiamy, ze Los Angeles Clippers wygrają wyjazdowe spotkanie z Sacramento Kings różnicą przynajmniej pięciu punktów. Zespół z LA przegrał dwa z ostatnich trzech meczów głównie za sprawą świetnej obrony ich rywali (Jazz i OKC). Kings nie mogą pochwalić się dobrą grą w defensywie, dlatego to Clippers są dziś faworytem i naszym zdaniem pewnie wygrają to spotkanie.

Dodajmy, że kiedy Clippers grali w tym sezonie na wyjazdach jako faworyt wygrali aż siedem z jedenastu takich spotkań ze średnią różnicą 7.1  pkt. Jeszcze jedna statystyka przemawia za LA: w meczach, które grali bezpośrednio po porażce (a tak będzie dzisiaj), wygrali aż dziewięć z dziesięciu pojedynków ze średnią różnicą aż 16.3 pkt. Dlatego typ na LAC – 4.5 pkt uważamy za dobre uzupełnienie Dubla.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś