Typy Ekstraklasa: Cracovia – Lech Poznań

Typy na ostatnie spotkanie 11. kolejki Ekstraklasy, w którym Cracovia zagra z Lechem Poznań. Mistrz Polski na ligowe zwycięstwo czeka od 25. lipca, kiedy to pokonał Lechię. Od tamtej pory w Ekstraklasie „Kolejorz” nie wygrał meczu!

Nie ma sensu znęcanie się nad Lechem, leżącego się nie kopie. Zauważmy jednak, że kiedyś musi przyjść przełamanie i Lech w końcu wygra. Czy to będzie już w niedzielę w Krakowie? A dlaczego nie? Cracovia jest w czubie tabeli, ale gra nierówno. Po znakomitym początku, przyszły pierwsze porażki (z Zagłębiem i Termaliką), ale kryzys raczej został zażegnany, choć nawet zwycięstwo nad Ruchem 2:1 nie przyszło Pasom łatwo.

Jeśli tylko lechitom nie zabraknie charakteru i woli walki, ale tej z gryzieniem trawy włącznie, to spodziewamy się przy Kałuży wielu bramek. Cracovia może podejść do meczu z Lechem tak, jak podchodzi się do starcia z ostatnią drużyną tabeli, czyli na luzie. Jednak pamiętajmy, że Lech piłkarski ma nadal dobry potencjał, który w końcu musi odpalić.

Gramy over bramkowy, bo wierzymy, że to spotkanie będzie wielką bitwą o ligowe punkty, z dużą liczbą bramek.

[sc:betano] godz. 18:00, Cracovia – Lech Poznań, typ: over 2.5, kurs 2.12.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.