Typy Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Kraków

Typujemy ostatnie spotkanie 8. kolejki Ekstraklasy między Górnikiem Łęczna a Wisłą Kraków. Gospodarze nie wygrali meczu w lidze od 27. lipca, a ich forma wyraźnie osłabła, po dość dobrym starcie sezonu.

Ostatnie porażki Górnika z Łęcznej wskazują jasno, że zespół przed przerwą na reprezentację przechodził poważny kryzys. Czy trener Jurij Szatałow zdołał coś poprawić w grze swoich piłkarzy? Tego oczywiście dowiemy się dopiero około godz. 20:00. Jednak śmiemy wątpić, by nastąpiła radykalna zmiana, bo z tej mąki piłkarskiej, dobrego chleba się nie wypiecze.

Wisła przed przerwą na mecze el. Euro 2016 była na fali wznoszącej. Jej dobra forma i powracająca skuteczność miały swoje odbicie w domowym zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław (4:2). Do ostatniego gwizdka dzisiejszego meczu nie będziemy znali odpowiedzi na pytanie, czy Kazimierz Moskal zdołał utrzymać, a może jeszcze poprawić grę wiślaków?

Patrząc na niespodzianki, jaki miały miejsce w tej kolejce trudno wytypować zwycięzcę tego meczu. Jednak znaleźliśmy ciekawy typ, z kursem 1.7 i to na niego postawimy, a jest to 2 DNB (poznaj rodzaje zakładów w serwisie ABC Bukmacherki).

Naszym zdaniem to Wisła jest faworytem tego meczu i miała już w tym sezonie tyle pechowych remisów na wyjeździe, że czas przełamać czarną serię i wygrać. Gdzie jak gdzie, ale w Łęcznej wygrywały ostatnio Legia i Śląsk, czyli wcale nie najmocniejsze obecnie drużyny naszej ligi.

[sc:betano]godz. 18:00: Górnik Łęczna – Wisła Kraków , typ: 2 DNB, kurs: 1.70.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…