Typy Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Górnik Łęczna

Typy na mecz 17. kolejki Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze zagra z Górnikiem Łęczna. W pierwszym spotkaniu tych drużyn łęcznianie pokonali zabrzan przed własną publicznością 2:1.

Górnicy z Zabrza to czerwona latarnia Ekstraklasy. Tylko jedno zwycięstwo, aż osiem remisów i aż siedem porażek. Ostatni podział punktów z Wisłą Kraków może napawać optymizmem, bo drugą połowę podopieczni Leszka Ojrzyńskiego rozegrali bardzo dobrze, pokazując coś, czego dawno u nich nie widzieliśmy, czyli ładne akcje. Czy to zwiastun lepszych czasów w Zabrzu? Odpowiedź na to pytanie ma dać właśnie mecz z Górnikiem Łęczna.

Goście notują wyraźny regres formy przeżywając dwie porażki z rzędu – jedną u siebie (Ruch) i jedną na wyjeździe (Lech). W Łęcznej coś przestało funkcjonować na poziomie, który może nie zachwycał, ale był solidny. Te dwie porażki mówią same za siebie i fanów Górnika tego z Lubelszczyzny ostrzegamy – będzie kolejne zero punktów.

W tym meczu może zbyt odważnie, ale stawiamy na zabrzan. Muszą w końcu wygrać drugi mecz w sezonie, a rywal na przełamanie wydaje się idealny.

[sc:betano] godz. 15:30, Górnik Zabrze – Górnik Łęczna, typ: 1, kurs: 2.40.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój wysoki bonus.