Typy Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin

Typy na mecz 11. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Jagiellonia podejmować będzie Pogoń Szczecin.

Po wczorajszej porażce Lechii przy Łazienkowskiej Jagiellonia ma dzisiaj szansę odskoczyć rywalom na 3 punkty w ligowej tabeli przed przerwą na mecze reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata. Rywal jak najbardziej do pokonania, bowiem Portowcy w meczach wyjazdowych nie spisują się najlepiej. Ostatnio piłkarze Kazimierza Moskala doznali dwóch ligowych wyjazdowych porażek z Lechem i Wisłą Płock. Dla Jagiellonii do będzie także okazja do rewanżu za wysoką porażkę w Szczecinie (4:1) kilka dni temu w Pucharze Polski.

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Trener gości obawia się prowokacji ze strony ławki gospodarzy w Białymstoku. Na przedmeczowej konferencji prasowej Moskal podkreślał mocne strony swojej drużyny i jednocześnie zwracał uwagę, że prowokacji ze strony sztabu i ławki Jagiellonii będzie jeszcze więcej niż w Szczecinie.
Moskal mówił ponadto o tym, że Pogoni gra się łatwiej z drużynami, które chcą operować piłką i nie koncentrują się tylko na obronie. A taką drużyną niewątpliwie jest zespół Michała Probierza.
Jaga przy gorącym dopingu własnej publiczności, będzie chciała wykorzystać porażkę Lechii i zainkasować dzisiaj 3 punkty. Według mnie nie powinno zabraknąć goli w tym meczu, jak i skuteczności obu drużyn.

Ekstraklasa, godz.18:00, Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, typ: BTS & over 2.5, kurs: 2.37

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.