Typy Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Bruk-Bet T.

Typy na mecz 11. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmował będzie Termalicę.

Gospodarze przystępują do dzisiejszego meczu po dwóch z rzędu porażkach na swoim stadionie. Śląsk jest jedyną drużyną Ekstraklasy, która jeszcze nie wygrała w obecnym sezonie przed własną publicznością. W pięciu meczach zdołała ugrać zaledwie 3 punkty po trzech remisach, a w bramkach jej bilans u siebie wynosi 1-6.
Dzisiaj do Wrocławia przyjeżdża niewygodny rywal, który nie zaznał goryczy porażki od 5 kolejek, kiedy to w Szczecinie zespół Czesława Michniewicza przegrał 0:5. Taktyka polskiego Mourinho na dzisiejszy mecz ze Śląskiem będzie się opierać na defensywie i agresywnym pressingu w miarę jak najdalej od własnego pola karnego.
Mariusz Rumak musi dzisiaj postawić na ofensywę, pamiętając jednocześnie, aby odpowiednio zabezpieczyć tyły i nie dać się zaskoczyć szybką kontrą w wykonaniu gości, co potrafią robić piłkarze Michniewicza. Zasadnicze pytanie brzmi, czy Śląskowi uda się dzisiaj pokonać Krzysztofa Pilarza, który już dwa mecze z rzędu zaliczył z czystym kontem. Ja stawiam na 2-3 gole w tym meczu. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 15:30, Śląsk Wrocław – Bruk-Bet T., typ: 2-3 gole, kurs: 1.95

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.