Typy Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Korona Kielce

Typy na spotkanie 5. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk podejmować będzie Koronę Kielce. Lechia ma na swoim koncie 2 zwycięstwa, remis i porażkę, natomiast Korona 2 razy remisowała, raz wygrała i raz przegrała.

Piłkarze Piotra Nowaka będą dzisiaj chcieli poprawić swój dorobek punktowy i na pewno nie zrobiła na nich zbyt dużego wrażenia wysoka wygrana Korony nad słabiutkim Lechem w poprzedniej kolejce spotkań. We wtorek w Pucharze Polski Kielczanie przegrali z Puszczą Niepołomice (po karnych) i odpadli z dalszej rywalizacji.

W Gdańsku Koronie będzie bardzo ciężko wywalczyć choćby remis, bowiem od 20 marca br, czyli od meczu z Termalicą Lechia nie straciła na swoim boisku nawet punktu. Każdy inny rezultat niż zdecydowana wygrana gospodarzy będzie dzisiaj dużą niespodzianką. Bukmacher za zwycięstwo Lechii płaci tylko po kursie 1.50. Idę zatem w lekki handicap azjatycki na Lechię, który w przypadku wygranej gospodarzy tylko jedną bramką zagwarantuje mi zwrot postawionej stawki. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 18:00, Lechia Gdańsk – Korona Kielce, typ: 1 (-1 AH), kurs: 1.85

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.