Typy Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko Biała – Piast Gliwice

Typy na pierwsze, sobotnie spotkanie 12. kolejki Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie Bielsko Biała zagra z Piastem Gliwice.

Lider przyjeżdża do drużyny, która po zmianie na stanowisku trenera jeszcze nie przegrała. Bilans trenera Podolińskiego, to póki co zwycięstwo i remis, a z drugiej strony staje Piast, który jest na fali po trzech wygranych z rzędu.

Jednak, ważna informacja, która sprawia, że inaczej patrzymy pod względem bukmacherskim na to spotkanie. W drużynie lidera nie zagra jej lider Martin Nespor, który będzie pauzował za cztery żółte kartki.

Wiemy jedno, że trener Podoliński przede wszystkim nie będzie chciał przegrać, dlatego postawi autobus w bramce. Podbeskidzie uczy się bronić skutecznie i trzeba przyznać, że od feralnego meczu z Wisłą Kraków (0:6), stracił w trzech meczach (2 liga i 1 puchar) tylko dwie bramki.

Biorąc pod uwagę powyższe gramy na under 2.5 gola. Warto po kursie 1.85 zaryzykować singla.

[sc:betano] godz. 15:30, Podbeskidzie Bielsko Biała – Piast Gliwice, typ: under 2.5, kurs: 1.85.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Szachtar – Sheriff Tiraspol https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-szachtar-sheriff-tiraspol/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Milan – Liverpool https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-milan-liverpool/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-78/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…