Typy Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok

Typy na mecz 35. kolejki Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków podejmować będzie zespół Jagiellonii Białystok.

Poprzedni nasz typ z Ekstraklasy okazał się zwycięski, a ci którzy zaryzykowali i postawili w meczu Korony z Wisłą na typ BTS + over 2.5 zarobili jeszcze więcej. Dzisiaj w Krakowie przy Reymonta 22 spotkają się zespoły, które w grupie spadkowej mają po 25 punktów. Do końca rozgrywek w Ekstraklasie zostały już tylko 3 kolejki. Oba zespoły mają świadomość jak ważny to jest dla nich mecz i oba będą chciały zwyciężyć, dlatego szykuje nam się ciekawe sportowe widowisko. W zależności od wyników meczy pozostałych zespołów walczących o utrzymanie, zdobyte dzisiaj 3 punkty zapewnią jednej z drużyn utrzymanie.
Wisła w poprzedniej kolejce przegrała pierwszy raz pod wodzą Dariusza Wdowczyka. Może i dobrze się stało, bo po pierwsze emocje będą większe do końca rozgrywek, po drugie kilku piłkarzy Wisły przeszło obok tego meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Trener Wdowczyk miał nad czym pracować na treningach ze swoimi zawodnikami, aby dzisiaj w meczu z Jagą nie pozostawić złudzeń kto na ten moment jest lepszą drużyną i wykorzystać atut swojego boiska oraz doping kibiców Białej Gwiazdy.
Trener Probierz i jego zespół zapowiada, że do Krakowa nie przyjeżdżają po to, aby się bronić i prosić o najmniejszy wymiar kary i że bardzo chcą się zrewanżować Wiśle za ostatnią wysoką porażkę w Krakowie z 18 marca, kiedy to Wisła pokonała Jagę aż 5:1. Statystyki jednak nie przemawiają za tym, aby Jagiellonia dzisiaj zdobyła choćby punkt, bowiem na wyjazdach Jagiellonia gra zdecydowanie słabiej niż u siebie. Cztery ostatnie mecze wyjazdowe Jagi, to cztery porażki (w bramkach 15:3). Typujemy zwycięstwo gospodarzy tego meczu. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 20:30, Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok, typ: Wisła, kurs: 1.80

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.