Typy Ekstraklasa: Wisła Kraków – Korona Kielce

Typy na pierwszej spotkanie 10. kolejki Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków podejmie Koronę Kielce. Gospodarze wreszcie odpalili. Od początku sezonu grali jakby ktoś im hamulec ręczny włączył i nikt nie potrafił go wyłączyć. Jednak pokaz siły w Bielsku Białej pokazał, że ktoś jednak przeciął linkę hamulcową i zespół wpadł w duży pęd ku przodowi.

Wydaje się, że każda drużyna, która wpadnie teraz pod koła rozpędzonej Wisły będzie miała wielkie problemy. Jeśli nic nieprzewidywalnego się nie przydarzy, to Korona opuści stadion w Krakowie z zerowym dorobkiem punktowym i bagażem kilku bramek. Domowa porażka kielczan z Łęczną pokazała, że Korona wraca na swoje miejsce w szyku, czy włączy się do walki o ligowy byt.

Bukmacher daje na zwycięstwo Wisły słaby kurs, bo 1.62 to za mało, aby nas zadowalało, ale 1.75 już weźmiemy z pocałowaniem ręki. Taki właście kurs mamy na to, że Wisła strzeli Koronie przynajmniej dwie bramki. Tak też zagramy.

[sc:betano] godz. 18:00, Wisła Kraków – Korona Kielce, typ: Wisła over 1.5, kurs 1.75.

Powodzenia.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.