Typy Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice

Typy na drugie, piątkowe spotkanie 10. kolejki Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław zagra z Piastem Gliwice. Sensacyjny lider przyjedzie do Wrocławia opromieniony ważnym i ciężko wywalczonym zwycięstwem nad Lechią Gdańsk. Śląsk przegrał co prawda tydzień temu w Zabrzu, ale w środę pokonał na wyjeździe w Pucharze Polski Podbeskidzie. Owszem, nie jest to jakiś wielki wyczyn wygrać w Bielsku Białej, ale warto odnotować to zwycięstwo.

Co nasz czeka we Wrocławiu? Wierzymy, że sporo bramek i ciekawe widowisko. Śląsk u siebie prezentuje się znacznie lepiej na wyjazdach, a z drugiej strony Piast gra nieco gorzej w delegacji niż na własnym boisku. Tu widzimy furtkę do typu, który chcemy zagrać, czyli BTS & Over 2.5.

Jest to trochę ryzykowny typ, ale czy Piasta nie stać na strzelenie bramki Mariuszowi Pawełkowi? Stać! A czy Śląsk nie jest w stanie strzelić dwóch goli liderowi? Jest! Warto zaryzykować, bo kurs jest przyzwoity, ale nie szalejemy ze stawką.

[sc:betano]: godz. 20:30: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice, typ: BTS & Over 2.5, kurs 2.17.

Powodzenia!

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.